(function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://' : 'http://') + 'stats.g.doubleclick.net/dc.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();
ﺳﻪشنبه 04 آبان 1400
Menu

ماژول شبكه Ethernet SFP

مدل : NKTech NKSFP1G
جدول مشخصات
دانلود
مشخصات محصول

ماژول شبکه SFP با سرعت 1 گیگیا بایت بر ثانیه
دمای کارکرد -40- تا 85 درجه سانتی گراد
پشتیبانی از استاندارد IEEE 802.3z
ورودی و خروجی LVPECL جداگانه
شاخص تشخیص سیگنال TTL
کانکتور دوبلکس LC قابل نصب به صورت هات پلاگ
محصول لیزری کلاس 1، مطابق با استاندارد EN 60825-1
سایز 14*57*14 میلیمتر
توان مصرفی 1 وات

 

1 port Gigabit Ethernet SFP modules
-40 to 85°C operating temperature range (T models)
IEEE 802.3z compliant
Differential LVPECL inputs and outputs
TTL signal detect indicator
Hot pluggable LC duplex connector
Class 1 laser product, complies with EN 60825-1
Size: 14*57*14mm
Power Consumption  Max. 1 W

ارسال
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج